Taxonomy Machine Name (8.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Other
hu: Egyéb

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: No name
hu: Nincs név

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
hu: Melyik szótárból legyenek megmutatva a kifejezések az általános beállításokban.

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Show hierarchy in dropdown
hu: Hierarchia megjelenítése a legördülő választólistában

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
hu: Érvénytelen szótár lett kiválasztva. Meg kell változtatni a beállításokban.

en: Select terms from vocabulary @voc
hu: Kifejezések kiválasztása @voc szótárból

en: Select terms
hu: Kifejezések kiválasztása

en: Display error message
hu: Hibaüzenet megjelenítése

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
hu: Az összeshez üresen kell hagyni. Más esetben az első kiválasztott kifejezés lesz az alapértelmezett a „Bármely” helyett.
