Taxonomy Manager (2.0.22) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: ID
am: አይዲ

en: Sort by
am: ደርድር
