Taxonomy Manager (2.0.22) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Sort by
az: Sırala

en: Add terms
az: Termin əlavə edin

en: Comma
az: Vergül

en: Toolbar
az: Alətlər paneli
