Taxonomy Manager (2.0.22) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Move
sr: Премести

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по
