Taxonomy Manager (2.0.23) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Language
ms: Bahasa

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: Search
ms: Carian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Export
ms: Eksport

en: Add
ms: Tambah

en: Separator
ms: Pemisah

en: All
ms: Semua

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Comma
ms: Koma
