Taxonomy Manager (2.0.23) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: All
si: සියල්ල
