Taxonomy Manager (2.0.23) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Move
ur: منتقل

en: Add
ur: شامل کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
