Taxonomy Menu (8.x-3.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Debugging
cs: Ladění

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
