Taxonomy menu (8.x-3.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Label
kk: Атауы

en: Menu
kk: Мәзір

en: Expanded
kk: Кеңейтілген
