Taxonomy menu (8.x-3.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Label
ku: پێناس

en: Menu
ku: پێڕست

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل
