Taxonomy menu (8.x-3.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Depth
pl: Głębokość

en: Label
pl: Etykieta

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Taxonomy Menu
pl: Menu taksonomii

en: Taxonomy menu
pl: Menu taksonomii
