Taxonomy menu (8.x-3.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi
