Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Depth
da: Dybde

en: none
da: ingen

en: Description field
da: Beskrivelse

en: Label
da: Etiket

en: Expanded
da: Udvidet

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Machine name
da: Internt navn

en: Taxonomy menu
da: Taxonomy Menu
