Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: none
is: eingin

en: Menu
is: Valmynd

en: Expanded
is: Víðkað

en: Machine name
is: Maskinnavn
