Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Depth
fr: Profondeur

en: none
fr: aucun(e)

en: Description field
fr: Champ description

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Expanded
fr: Déplié

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Machine name
fr: Nom système

en: Menu parent
fr: Parent du menu

en: Debugging
fr: Débogage

en: Parent menu link
fr: Lien de menu parent
