Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Depth
gl: Profundidade

en: none
gl: ningún

en: Description field
gl: Campo descripción

en: Label
gl: Etiqueta

en: Menu
gl: Menú

en: Expanded
gl: Expandida

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Debugging
gl: Depuración

en: Taxonomy Menu
gl: Menú de Taxonomía

en: Taxonomy menu
gl: Menú de taxonomía
