Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
