Taxonomy menu (8.x-3.4) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Depth
ta: ஆழம்

en: none
ta: இல்லை

en: Description field
ta: விளக்கம் துறை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Expanded
ta: விரிவாக்கப்பட்டது

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Debugging
ta: பிழைத்திருத்தும்
