Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Depth
be: Глыбіня

en: none
be: няма

en: Label
be: Подпіс

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Machine name
be: Машынная назва
