Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།
