Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Depth
is: Dýpt

en: none
is: engin

en: Description field
is: Lýsingarsvæði

en: Label
is: Merking

en: Menu
is: Valmynd

en: ID
is: Kenni

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Vocabulary
is: Orðaforði
