Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: none
km: គ្មាន

en: Label
km: ស្លាក

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
