Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Depth
ml: ആഴം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Label
ml: അടയാളം

en: Menu
ml: മെനു
