Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: none
nn: ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
