Taxonomy menu (8.x-3.5) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Depth
uk: Глибина

en: none
uk: немає

en: Description field
uk: Поле опису

en: Label
uk: Мітка

en: Menu
uk: Меню

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Menu parent
uk: Батько меню

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Taxonomy Menu
uk: Меню таксономії

en: Taxonomy menu
uk: Меню таксономії

en: Parent menu link
uk: Посилання батьківського меню
