Taxonomy Menu (8.x-3.6) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: none
af: geen

en: Default
af: Verstek

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: All
af: Alle

en: Vocabulary
af: Woordeskat
