Taxonomy Menu (8.x-3.6) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: none
bg: не

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Menu
bg: Меню

en: Expanded
bg: Разгънато

en: All
bg: Всички

en: Vocabulary
bg: Речник
