Taxonomy Menu (8.x-3.6) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: error
eo: eraro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: none
eo: neniu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: All
eo: Ĉiuj
