Taxonomy Menu (8.x-3.6) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Depth
hy: Խորություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
