Taxonomy Menu (8.x-3.6) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: error
os: рæдыд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: none
os: нæй

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
