Taxonomy Menu (8.x-3.6) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: error
pt: erro

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Depth
pt: Profundidade

en: none
pt: nenhum

en: Description field
pt: Campo de descrição

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Expanded
pt: Expandido

en: All
pt: Tudo

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Menu parent
pt: Menu superior

en: Debugging
pt: Depurando

en: Parent menu link
pt: Link do menu pai
