Taxonomy Menu (8.x-3.6) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: none
sl: nič

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Menu
sl: Meni

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: All
sl: Vsi

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Machine name
sl: Strojno ime
