Taxonomy Menu (8.x-3.6) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: error
tr: hata

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Depth
tr: Derinlik

en: none
tr: hiçbiri

en: Description field
tr: Açıklama alanı

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Menu
tr: Menü

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: All
tr: Tümü

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Debugging
tr: Hata ayıklama

en: Parent menu link
tr: Üst menü bağlantısı
