Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Depth
ur: گہرائی

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Description field
ur: تفصیل کی فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت
