Taxonomy Menu (8.x-3.7) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Depth
hr: Dubina

en: none
hr: ništa

en: Description field
hr: Polje opisa

en: Label
hr: Oznaka

en: Menu
hr: Izbornik

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
