Taxonomy Menu Sync (1.0.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია
