Taxonomy Menu Sync (1.0.2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Depth
oc: Prigondor

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Add new
oc: Apondre novèl

en: View
oc: Veire

en: Menu
oc: Menú

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
