Taxonomy Menu Sync (1.0.3) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Depth
ur: گہرائی

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Add new
ur: نیا شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
