Taxonomy Menu Sync (1.0.4) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Synchronize
gu: સમન્વય
