Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Never
cy: Byth

en: First term
cy: Tymor cyntaf
