Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Disabled
jv: Mati

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Never
jv: Ora tahu

en: First term
jv: Tetembungan pertama
