Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Never
km: កុំ

en: First term
km: ​ពាក្យ​ទីមួយ
