Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Disabled
pt: Desativado

en: Settings
pt: Configurações

en: Default
pt: Padrão

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: First term
pt: Primeiro termo

en: select @method
pt: selecione @method
