Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Never
bn: কখনোই নয়
