Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Never
hy: Երբեք
