Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Taxonomy menu
sv: Taxonomimeny

en: First term
sv: Första termen
