Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: First term
ro: Primul termen
