Taxonomy Menu UI (2.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Parent item
am: ወላጅ አካል

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት
