Taxonomy Menu UI (2.0.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: Provide a menu link
hr: Omogući kao izborničku poveznicu

en: Available menus
hr: Dostupni izbornici

en: The menus available to place links in for this content type.
hr: Izbornici u koje se stavke ovog sadržaja mogu umetnuti kao poveznice.

en: Default parent item
hr: Zadana nadređena stavka

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
hr: Odaberite izbornik koji će biti zadana nadređena stavka za novu poveznicu u obrascu uređivanja sadržaja.

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.
