Taxonomy Menu UI (2.0.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Parent item
cy: Eitem rhiant

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen
